BLASTER ®

VSR BlasterVSR BLASTER – Wyposażenie pomocnicze do silosów i bunkrów, stosowane także do oczyszczania wymienników ciepła w zakresie wysokich temperatur

Armaty powietrzne VSR-Blaster automatycznie usuwają zatkania i narosty.

Armaty powietrzne z izobarycznymi dyszami mieczowymi wraz małymi, powietrznymi iniektorami o nazwie ERPULSOR , służą do samoczynnego usuwania pozostałości materiałów z różnego rodzaju powierzchni.

Zakres zastosowania:

  • usuwanie tworzących się kominów i mostków w lejach, silosach, bunkrach, składowiskach hałd i statkach o pojemności ponad 10 000 m3.
  • usuwanie przyrostów i odkładów materiału w instalacjach rurowych, wymiennikach ciepła i filtrach odśrodkowych.
  • możliwość pracy układów w zakładach cementowych, elektrowniach i elektrociepłowniach również w zakresie wysokich temperatur (ponad 1000 oC temp. medium)

BlasterBezpośrednim dowodem wysokiej efektywności (przy łatwej zabudowie i prostemu sterowaniu) proponowanego systemu VSR Blaster i ERPULSOR jest fakt, iż obecnie funkcjonuje już ponad 25 000 takich urządzeń. Armaty powietrzne mogą być zastosowane jako niedrogie wyposażenie nowo powstających instalacji, jak również bez najmniejszego problemu mogą być montowane na już eksploatowanych urządzeniach.

Asortyment naszych dostaw zawiera armaty powietrzne VSR Blaster w wielkościach od 12 do 500 l, oraz inżektory powietrzne ERPULSOR 2 i 5 l.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z usługi znajdujących się w galerii.